774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Příprava nemovitosti

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Příprava je naprosto klíčovou součástí prodeje nemovitosti. Mnohokrát jsem se ve své praxi realitního makléře setkal s tím, že si prodávající mysleli, že není potřeba příprava. roto své klienty vedu k tomu, abychom společně dokázali jak kvalitně uklidit, tak také provést home staging a poté nemovitost kvalitně nafotit.

Kvalitní fotky bytů prodávají

Fotografovat nemovitost není snadné. A přitom právě kvalitní fotografie často rozhodnou o tom, zda klient koupí, nebo nekoupí prodávanou nemovitost.

Home staging

Home staging, který se někdy nesprávně nazývá homestaging, je cílená příprava na prodej nemovitosti. Většinou jde o to, abychom dokázali...

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!