774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Home staging

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Home staging, který se také někdy nesprávně píše homestaging je příprava na focení a následně na prodej nemovitosti. Není to pouhé uklizení, nebo naaranžování, jak by se mohlo někomu zdát. Je to komplexní příprava interiéru a v případě potřeby i exteriérů. Pro tuto činnost využívám služeb kolegů, kteří mají v tomto oboru bohatou praxi. Jsou nejen zkušení, ale mají také potřebné interiérové doplňky, jako jsou květiny, dečky, svíčky, vkusnou keramiku, díky nimž dokážou vykouzlit malebná a fotogenická zákoutí.

Kvalitní fotky bytů prodávají

Fotografovat nemovitost není snadné. A přitom právě kvalitní fotografie často rozhodnou o tom, zda klient koupí, nebo nekoupí prodávanou nemovitost.

Home staging

Home staging, který se někdy nesprávně nazývá homestaging, je cílená příprava na prodej nemovitosti. Většinou jde o to, abychom dokázali...

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!