774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz

Odhad ceny domu zdarma

Mít vlastní dům je snem mnoha lidí. Občas se ale dostanete do situace, kdy potřebujete dům prodat, nebo řešíte jinou životní situaci, nebo jste jen zvědaví, jakou má vaše nemovitost hodnotu. Proto vám rád vypracuju odhad ceny domu.

K čemu jsou a nejsou odhady domu vhodné? Odhady bytu slouží k určení tržní ceny nemovitosti, která je pak důležitá při prodeji nemovitosti. Odhady rodinného domu neslouží jako podklad pro banku na vyřízení úvěru nebo refinancování.

Žádost o odhad rodinného domu (Brno a Brno-venkov)

Více o ocenění domů

Tržní cena domu je cena, za kterou lze nemovitost prodat. Proto přistupuji k odhadům velmi svědomitě a při jejich vypracovávání beru v potaz všechny dostupné informace o nemovitosti. Také používám moje know how v kombinaci s využitím služeb realitní kanceláře RE/MAX, pro kterou pracuji. Výsledkem je tržní odhad ceny, který můžete použít jak při prodeji nemovitosti, tak například jako podklad pro rozvodové nebo dědické řízení (tento odhad je zpoplatněn).

Odhady různých typů nemovitostí

Chalupy a chaty

 

Odhad obdržíte do 24 hodin od odeslání poptávky nebo od konzultace. Pro majitele nemovitosti jsou odhady zdarma!

Zpoplatněny jsou pouze odhady pro dědická řízení.

Ukázka rodinných domů, které jsem v minulosti prodal

Pro jakou realitku pracuji

Prodej domů realizuji s mojí mateřskou realitní kanceláří RE/MAX Alfa. , která se specializuje na prodej a výkup nemovitostí v Praze, Brně, Jihlavě a dalších regionech České republiky.