774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Aranžování nemovitostí

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Aranžování nemovitostí před jejich prodejem a před focením je nedílnou součástí Home stagingu. Pokud tedy chcete mít profesionálně odprezentovanou nemovitost a usnadnit prodej bytu či domu v Brně, nenechte nic náhodě a pozvěte si profíky. Rád vám pomohu sjednat ty pravé!

Kvalitní fotky bytů prodávají

Fotografovat nemovitost není snadné. A přitom právě kvalitní fotografie často rozhodnou o tom, zda klient koupí, nebo nekoupí prodávanou nemovitost.

Home staging

Home staging, který se někdy nesprávně nazývá homestaging, je cílená příprava na prodej nemovitosti. Většinou jde o to, abychom dokázali...

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!