774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Reference prodeje RD

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Úspěšný prodej domu a spokojený prodávající je pro mě tou nejlepší referencí. Podívejte se na rodinné domy, které jsem v minulosti prodával. Moji klienti, které jsem v těchto případech zastupoval vám rádi potvrdí, že byli s mojí prací spokojeni. Pokud budete i vy potřebovat moje služby, neváhejte se na mě obrátit a rád vám se vším pomohu. Realitní trh je malý a dobrá pověst je pro mne klíčová. Pokud ještě nechcete prodávat, ale potřebujete znát cenu vaší nemovitosti, pošlete mi žádost o odhad nemovitosti online

RD Velešovice - prodáno!

RD Velešovice – prodáno!

Jednalo se o prodej novostavby útulného domu 4+1 s terasou i balkonem, z roku 2007, zastavená plocha domu 114,6 m2. RD je řešen velice účelně.

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!