774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Prodané chaty

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Mít chatu je velmi příjemné. Můžete v ní relaxovat, ale také si užít zahrádky a hospodaření na venkově. V minulosti jsem prodával mnoho rekreačních objektů, chat a chalup. jejich noví majitelé jsou spokojení a znovu se na mě obracejí, pokud potřebují prodat další nemovitost. Jsem makléřem pražské realitní kanceláře RE/MAX Alfa a rád pomohu i vám prodat, nebo koupit chatu. Pohybuji se a pracuji v okolí Brna. Tento region dobře znám a doře znám tržní ceny nemovitosti.

Chata Brno Ivanovice

Chata Brno Ivanovice – prodáno!

Prodej samostatně stojící podsklepené rekreační chaty s vlastním pozemkem, Brno-Ivanovice. Menší chata v blízkosti Moravské metropole Brna.

Chata Brno Útěchov

Chata Brno Útěchov – prodáno!

Jednalo se o prodej pozemku 421 m2, v rekreační oblasti s možností výstavby rekreačního objektu, Brno-Útěchov. 

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!