774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Fotografie nemovitostí

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Fotky nemovitostí jsou klíčovým faktorem pro rychlý prodej nemovitosti. Když procházíte internetem a hledáte nemovitost, téměř vždy vnímáte nejprve vizuálně. Až teprve pak, pokud vás nemovitost upoutá, začnete se zabývat také fakty a čtete o nemovitosti informace. Pokud tedy prodávající (makléř či majitel) podcení kvalitní nafocení nemovitosti, může se mu stát, že se nemovitost stane díky této fatální chybě téměř neprodejnou. A to navzdory tomu, že se může jednat o pěkný byt či dům. Proto nikdy nepodceňujte tuto nutnou součást prodeje nemovitosti.

Kvalitní fotky bytů prodávají

Fotografovat nemovitost není snadné. A přitom právě kvalitní fotografie často rozhodnou o tom, zda klient koupí, nebo nekoupí prodávanou nemovitost.

Home staging

Home staging, který se někdy nesprávně nazývá homestaging, je cílená příprava na prodej nemovitosti. Většinou jde o to, abychom dokázali...

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!