774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz

Odhady nemovitostí pro firmy zdarma

Firemní nemovitosti mají svá specifika. Jedná se buď o výrobní, kancelářské, ale i prodejní prostory. Provádím odhad firemních nemovitostí pro menší a střední firmy.

Odhady různých typů nemovitostí

Chalupy a chaty

 

Pro koho jsou odhady zdarma – odhad tržní ceny nemovitosti, je zdarma pouze pro majitele nemovitostí a to pouze v Brně a v okrese Brno venkov. Odhady z jiných okresů než Brno a Brno venkov jsou zpoplatněny.

K čemu slouží odhady – odhad slouží jak při prodeji nemovitosti, tak také jako odhad pro dědické řízení, vypořádání s ostatními spoluvlastníky či rozvodovém řízení.

K čemu neslouží odhady – odhady neslouží jako podklad pro banku na vyřízení úvěru nebo refinancování či pro Finanční úřad pro podání daně z nabytí nemovitých věcí.

Které odhady jsou zpoplatněny – odhady pro dědická řízení, vypořádání se spoluvlastníky, rozvodové řízení a odhady ze zvědavosti.

Za jak dlouho obdržíte odhad – odhad obdržíte do 24 hodin od odeslání poptávky, nebo konzultace.

Více o odhadech pro firmy

Pokud potřebujete více informací o tom, jak oceňuji firemní nemovitosti nebo máte specifické požadavky, které nelze vepsat do našich kontaktních formulářů pro ocenění, neváhejte mě, prosím, kontaktovat. Jsem zkušený realitní makléř pro Brno a Jihomoravský kraj. Pracuji pro realitní kancelář RE/MAX, která má v tomto oboru bohaté zkušenosti.