774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Prodané pozemky

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Mít dobrý pozemek je jako výhra v loterii. Můžete na něm postavit dům, udělat z něj zahradu, pěstovat různé plodiny, nebo ho třeba používat jen pro rekreaci.  Pokud nebudete pozemek používat, může se však také stát cenným zdrojem příjmů z pronájmu. Budu rád, pokud se na mě obrátíte a rád Vám pomohu koupit, nebo prodat pozemek.

Pozemek Němčičky - prodáno!

Pozemek Němčičky – prodáno!

Dovoluji si Vám nabídnout stavební pozemek v klidné lokalitě obce Němčičky, pouhých 20 km jižně od Brna, který je vhodný pro výstavbu rodinného domu - bungalovu, dvojdomku nebo dvou domu.

Čebín - prodáno!

Pozemek Čebín – prodáno!

Jednalo se o výjimečný stavební pozemek v Čebíne, v lukrativní části obce. Pozemek je mírně svažitý, Příjezdová cesta je v osobním vlastnictví prodávající a je součástí prodeje.

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!