774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz

Tržní cena nemovitosti

Jste majitel nemovitosti nebo notář a potřebujete znát hodnotu bytu, rodinného domu, nebo jiné nemovitosti? Řešíte rozvodové či dědické řízení(tento odhad je zpoplatněn), nebo se chystáte prodávat? Pak budete potřebovat vypracovat co nejpřesnější odhad ceny nemovitosti.

Odhady různých typů nemovitostí

Chalupy a chaty

 

Odhad obdržíte do 24 hodin od odeslání poptávky nebo od konzultace. Pro majitele nemovitosti jsou odhady zdarma!

Zpoplatněny jsou pouze odhady pro dědická řízení.

Jaká je přesnost odhadů tržní ceny

Pro vytvoření odhadů používám jak vámi poskytnuté údaje, tak i další informace, které si v průběhu práce na odhadu sám zjistím. Kromě toho se dívám na lokalitu, ve které se nemovitost nachází, vybavenost městské části a mnoho dalších údajů. Nahlížím také do katastrálního úřadu a speciálních cenových map. Moji největší devizou je ovšem mnohaletá zkušenost s odhady a sledování vývoje cen realit na trhu.

Proč se vyplatí mít dobře stanovenou tržní cenu?

Pokud budete mít špatně stanovenou tržní cenu, pak se vám může stát, že na prodeji proděláte, nebo se dostanete do situace, kdy se nebude dařit nemovitost prodat. Dokonce pak nefunguje ani strategie, kdy nejprve nasadíte vysokou cenu a chcete jí v případě komplikací s prodejem snižovat. Proč to nefunguje? Protože se časem z nemovitosti stává ležák, který vidí klienti stále dokola, ale málokdy si všimnou, že se jeho cena nemovitosti snižuje, a proto ani tak nekoupí.

Proč si nechat stanovit cenu ode mě?

Reality PrahaJednoduše proto, že mám s nemovitostmi bohaté zkušenosti a odhady nemovitostí se zabývám již od roku 2003. 

Znáte cenu nemovitosti … A co dál?

Pokud potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat a rád se s vámi spojím. Chcete o mě vědět více? Podívejte se co dělám a čím se zabývám.

Část z nemovitostí, které jsem v minulosti prodal