774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz

Ing. Kamil Jelínek, realitní makléř RE/MAX – odhadce

Jmenuji se Kamil Jelínek. Narodil jsem se na jižní Moravě, se kterou jsem lidsky i profesně spjatý. Jsem vystudovaný inženýr v oboru chemie a 10 let jsem v tomto oboru pracoval v České republice i v zahraničí. Již při této práci jsem brzy po studiích (od roku 2003) propojil můj profesní život s realitami. Postupně jsem zanechal Chemie a již mnoho let se věnuji pouze realitám. Pobýval jsem v minulosti 5 let v Anglii (Složil jsem zde nejvyšší certifikát – Cambridge Certificate of Proficiency in English) a díky tomu dokážu v tomto jazyce plynně hovořit i psát. Proto mohu jako realitní profesionál nabídnout své služby i anglicky hovořícím klientům.

Na jaké regiony se specializuji?

Zaměřuji se na oblast Brna a blízkého okolí, ale také Ždánska, Kyjovska, odkud pocházím. Pomohu vám však prodat a koupit nemovitost i v okrese Brno – venkov.

Nejsem na reality sám

Rád pracuji s profesionály a poskytuji klientům co nejlepší služby. Proto jsem se stal realitním makléřem pro Brno v nadnárodní realitní společností RE/MAX. Díky tomu mohu zprostředkovat realitní služby nejen na jižní Moravě a v České republice, ale také ve více než 37 státech Evropy a celkově ve více než 80 zemích světa.

Co o mě říkají zákazníci?

Pan Jelínek je ochotný, vstřícný, rychle reagující na každou žádost o informaci nebo změnu v jednání. Protože jsem měla velmi špatné zkušenosti s jinou realitní společností, moc jsem nevěřila, že se najde někdo, kdo je jiný a kdo má zájem mi opravdu pomoci. Proto jsem byla velmi mile překvapena, že takoví makléři existují. Kamil Jelínek je opravdu člověk na svém místě.

Videoreference

 

Více videí

Co pro vás mohu udělat

 • Pomohu prodat nemovitost v Brně i v okolí.
 • Při koupi najdu vhodnou nemovitost podle vašich představ.
 • Zprostředkuji průkaz energetické náročnosti pro vaši nemovitost.
 • Vypracuji odhad nemovitosti pro dědické řízení nebo pro účely prodeje.
 • Poskytuji proaktivní zákaznický servis založený na mnoholetých zkušenostech s klienty nejen v ČR, ale i ve Velké Británii.
 • Komunikuji v plynulé angličtině. Složil jsem nejvyšší certifikát – Cambridge Certificate of Proficiency in English.
 • Neustále se učím a sleduji legislativu.
 • Mám přístup do analytických realitních systémů pro odhady nemovitostí i do dalších pomocných nástrojů.
 • Plně využívám konkurenční výhody, které mi poskytuje renomovaná nadnárodní společnost RE/MAX.
 • Spolupracuji s renomovanou advokátní kanceláří.
 • Jsem vám k dispozici 7 dní v týdnu a jsem neustále na e-mailu i na telefonu.

Odhady různých typů nemovitostí

Chalupy a chaty

 

Pro koho jsou odhady zdarma – odhad tržní ceny nemovitosti, je zdarma pouze pro majitele nemovitostí a to pouze v Brně a v okrese Brno venkov. Odhady z jiných okresů než Brno a Brno venkov jsou zpoplatněny.

K čemu slouží odhady – odhad slouží jak při prodeji nemovitosti, tak také jako odhad pro dědické řízení, vypořádání s ostatními spoluvlastníky či rozvodovém řízení.

K čemu neslouží odhady – odhady neslouží jako podklad pro banku na vyřízení úvěru nebo refinancování či pro Finanční úřad pro podání daně z nabytí nemovitých věcí.

Které odhady jsou zpoplatněny – odhady pro dědická řízení, vypořádání se spoluvlastníky, rozvodové řízení a odhady ze zvědavosti.

Za jak dlouho obdržíte odhad – odhad obdržíte do 24 hodin od odeslání poptávky, nebo konzultace.