774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz

Prodej nemovitostí

Pomohu vám nejen s odhadem ceny nemovitosti, ale také s jejím prodejem.

Proč vlastně prodávat přes realitku?

Občas slýchám názor, že realitní makléři jsou ti, kteří se jen napakují na provizi, že realitky okrádají zákazníky a že se v tom stejně vyzná každý sám. Moje zkušenost je přesně opačná. Každý jsme odborníkem na něco jiného a prodej domu nebo prodej bytu či pozemku s sebou nese celou řadu rizik a kritických momentů. Zdaleka to totiž není jen o tom najít kupce a domluvit se s ním. Vzpomeňte si, kolik času věnujete koupi pračky, jak dlouho ji vybíráte, jdete se poradit s odborníkem, podíváte se na recenze, zeptáte se kamarádů, co by doporučili. Výběru a koupi pračky věnujete vy a vaši přátelé určitě minimálně 10 hodin. Jenže rodinný dům, to není pračka za 10 000 korun, kterou můžete jít vrátit, můžete ji odnést při poruše do servisu a tak dále. Cena domu či bytu může být i několik milionů korun. Pokud kupujete rodinný dům za 5 000 000 korun, tak je to 500 krát více než cena pračky. A ruku na srdce … Kolik hodin ze svého času můžete věnovat hledání domu, jeho výběru, sepisování smluv, návštěvám úřadů a vyřizování všech náležitostí? Věnujete tomu alespoň měsíc nebo dva? Pokud budete běhat okolo koupi nemovitosti 2 měsíce každý den tři hodiny, tak tím strávíte 180 hodin. A výsledek? Bude stále nejistý, protože se v tom jednoduše nevyznáte a nikdy nebudete mít jistotu, že jste na něco nezapomněli.

Proč za realitního makléře zvolit právě mě

Pomohu vám s odhadem nemovitosti

Správně stanovený odhad ceny nemovitosti je ideálním začátkem mé spolupráce s vámi, která může pokračovat a vyústit až ve zdárný prodej nemovitosti.

Jsem k dispozici 7 dní v týdnu 

Jsem si vědom toho, že mí klienti chodí do práce, mají své firmy, rodiny a závazky. Proto často potřebují zařizovat věci související s prodejem a nákupem nemovitosti o víkendu. Plně jim v tom vycházím vstříc.

Mám okolo sebe tým zkušených odborníků

  • Pomohu při zprostředkování financování při koupi nové nemovitosti
  • V legislativně sporných situacích zapojím do řešení naše právníky

Sleduji legislativu a jednám s úřady

Bohužel je v dnešní době prodej nemovitostí stále složitější. S převodem peněz a práv k užívání nemovitosti jsou spojeny další nutné činnosti a znalosti, na které je dnes nabalena spousta povinností. Mým úkolem je provést klienta všemi úskalími a především za něj maximální množství agendy samostatně vyřídit. Klienta tak zapojuji pouze do nezbytně nutných úřednických činností a tím šetřím váš čas i nervy. Jsem zárukou toho, že vše bude vyřízeno tak, jak má být a na nic nezapomeneme.

Vím, kdy tlačit a kdy ubrat

Pohybuji se mezi kupujícími a prodávajícími již od roku 2003. Absolvoval jsem mnoho jednání s lidmi i s úřady. Proto dokážu například při koupi nemovitosti domluvit s prodávajícím slevu z ceny nemovitosti.

Nejsem však jen obchodník, ale jsem také člověk, a proto vím, že klienti i všichni lidé, se kterými jednám, mají své přání a představy. Proto často volím strategii win – win, tedy cestu, kdy obě strany v konečném důsledku vyhrávají. Hledám řešení, ze kterého má prospěch prodávající i kupující. Jak je to možné? Prodávající se například často dostává do situace, kdy potřebuje rychle prodat. Na druhé straně „barikády“ stojí kupující, který má hotovost a chce dobrou nemovitost za zajímavou cenu. Jsme pak jen krůček od oboustranně výhodného kompromisu. Obě strany jsou pak spokojeny. Nesnažím se však za každou cenu ždímat stranu, kterou aktuálně v obchodním jednání nezastupuji. Jsem si totiž vědom toho, že i protistrana je mým potenciálním zákazníkem, a proto jednám se všemi lidmi slušně, ohleduplně a respektuji jejich potřeby.

Odhady různých typů nemovitostí

Chalupy a chaty

 

Odhad obdržíte do 24 hodin od odeslání poptávky nebo od konzultace. Pro majitele nemovitosti jsou odhady zdarma!

Zpoplatněny jsou pouze odhady pro dědická řízení.

Nabídka nemovitostí pro kupující

Podívejte se, jaké nemovitosti mám aktuálně v nabídce a prohlédněte si také všechny nemovitosti nabízené společností RE/MAX v České republice.

V minulosti jsem prodal mnoho nemovitostí

Podívejte se na některé z nich.