774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Prodané byty Brno

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Podívejte se, jaké byty jsem v minulosti prodával. Jednalo se o byty v Brně, ale i v okolí. Mým úkolem při prodeji je zrealizovat vše rychle, bezpečně a za co nejlepší cenu. Brno je malé město, kde se rychle šíří dobrá, ale především špatná pověst. Proto dělám pro své klienty co nejlepší práci. Podívejte se i na další mé reference a také na nemovitosti, které mám aktuálně v nabídce. Jsem realitní makléř RE/MAX Alfa a postarám se o prodej vašeho bytu.

Přenechání pronájmu 2+1 Brno

Přenechání pronájmu 2+1 Brno – prodáno!

Exkluzivní nabídka zcela mimořádného bytu v lukrativní lokalitě Brno Veveří na ulici Jana Uhra, který je po kompletní rekonstrukci

Byt 3+1 Brno, Štouračova

Byt 3+1 Brno, Štouračova – prodáno!

Byt 3+1 s balkonem v revitalizovaném domě v blízkosti lesa, ul. Štouračova, Brno - Bystrc. Bydlení v blízkosti brněnské přehrady a nedaleko přírody. 

Byt Sevastopolská Brno

Byt 3+1 Brno, Sevastopolská – prodáno!

Prodej bytu na Sevastopolské v Brně byl úspěšný i díky vstřícnému přístupu prodávajících.

Prodej bytu Brno Francouzská

Byt 2+kk Brno, Francouzská – prodáno!

Prodej bytu na Francouzské ulici v Brně.

Kvalitní fotky bytů prodávají

Fotografovat nemovitost není snadné. A přitom právě kvalitní fotografie často rozhodnou o tom, zda klient koupí, nebo nekoupí prodávanou nemovitost.

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!