774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Prodané byty 3+kk

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Byty ve velikosti 3+kk jsou mezi lidmi velmi oblíbené. Skýtají dostatek pohodlí i pro větší rodinu a nemusíte se tak bát, že vám bude byt malý, ani když máte početnější rodinu. Byty  3+kk se prodávají jak ve městech, tak také na vesnicích. Pokud potřebujete pomoci při prodeji nebo při koupi bytu, rád vám pomohu.

Byt 3+kk Hostěrádky-Rešov

Byt 3+kk Hostěrádky-Rešov – prodáno!

Nabízel jsem převod členských práv k velmi pěknému bytu 3+kk v obci Hostěrádky-Rešov, okr. Vyškov. Velmi nízké měsíční náklady - 1200 Kč + elektřina a plyn.

Byt 3+kk Zastávka u Brna

Byt 3+kk Zastávka u Brna – prodáno!

Jednalo se o prodej bytu 3+kk s garáží i možností parkování u domu v obci Zastávka, okr. Brno-venkov, pouhých 21 minut autem od centra Brna.

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!