774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz

Pomoc se zajištěním financí

Nemovitosti, to není jen kupování a prodávání, ale také je s tímto oborem úzce spjata potřeba financování. Pokud budete kupovat byt či dům, budete pravděpodobně potřebovat služby finančního poradce. Málokdo má dnes k dispozici celou hotovost na pořízení nemovitosti, a proto vám rád pomohu sjednat kontakt se zkušenými poradci, kteří se vás rádi ujmou a profesionálně poradí i pomohou.

Odhady různých typů nemovitostí

Chalupy a chaty

 

Pro koho jsou odhady zdarma – odhad tržní ceny nemovitosti, je zdarma pouze pro majitele nemovitostí a to pouze v Brně a v okrese Brno venkov. Odhady z jiných okresů než Brno a Brno venkov jsou zpoplatněny.

K čemu slouží odhady – odhad slouží jak při prodeji nemovitosti, tak také jako odhad pro dědické řízení, vypořádání s ostatními spoluvlastníky či rozvodovém řízení.

K čemu neslouží odhady – odhady neslouží jako podklad pro banku na vyřízení úvěru nebo refinancování či pro Finanční úřad pro podání daně z nabytí nemovitých věcí.

Které odhady jsou zpoplatněny – odhady pro dědická řízení, vypořádání se spoluvlastníky, rozvodové řízení a odhady ze zvědavosti.

Za jak dlouho obdržíte odhad – odhad obdržíte do 24 hodin od odeslání poptávky, nebo konzultace.