774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz

Prodej a nákup nemovitosti

Nemovitosti mohou sloužit k bydlení, podnikání nebo být dobrou investicí pro zhodnocení vašich finančních prostředků. Jsem zkušený realitní makléř realitní kanceláře RE/MAX a rád vám pomohu.

Nabídka nemovitostí

Nabídka nemovitosti se v průběhu roku mění. Pro moje klienty často sháním nové bydlení. Někdy jde o rodinný dům, jindy o městský byt nebo třeba jen pozemek, na kterém posléze vyroste vaše vysněná nemovitost.

Podívejte se na nemovitosti, které nabízím.

Prodej nemovitostí

Prodej nemovitostí není snadný a má mnoho úskalí. Jsem zde od toho, abych pomohl a aby vše proběhlo tak, jak má. Při prodeji jednám jak s kupci, tak s úřady a vyřizuji potřebné formality. Mojí snahou je maximální urychlení prodeje s minimální snahou zákazníka.

Součástí prodeje je odhad nemovitosti. Dobře provedený odhad zvyšuje pravděpodobnost, že bude nemovitost prodána ze dobrou cenu a že se prodej zrealizuje v dobrém čase.

V minulosti jsem prodal mnoho nemovitostí

Podívejte se na některé z nich.

Odhady různých typů nemovitostí

Chalupy a chaty

 

Pro koho jsou odhady zdarma – odhad tržní ceny nemovitosti, je zdarma pouze pro majitele nemovitostí a to pouze v Brně a v okrese Brno venkov. Odhady z jiných okresů než Brno a Brno venkov jsou zpoplatněny.

K čemu slouží odhady – odhad slouží jak při prodeji nemovitosti, tak také jako odhad pro dědické řízení, vypořádání s ostatními spoluvlastníky či rozvodovém řízení.

K čemu neslouží odhady – odhady neslouží jako podklad pro banku na vyřízení úvěru nebo refinancování či pro Finanční úřad pro podání daně z nabytí nemovitých věcí.

Které odhady jsou zpoplatněny – odhady pro dědická řízení, vypořádání se spoluvlastníky, rozvodové řízení a odhady ze zvědavosti.

Za jak dlouho obdržíte odhad – odhad obdržíte do 24 hodin od odeslání poptávky, nebo konzultace.

Ukázka nemovitostí, které jsem v minulosti prodal