774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Reference prodeje pozemků

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Správně vybraný pozemek je základ hezkého bydlení. Pokud se chystáte stavět, budete potřebovat nejprve dobrý pozemek, který je zasíťovaný a vyhovuje vašim potřebám. Pozemky však neslouží pouze pro stavební účely, ale také jako zahrady, pole, nebo mohou být vynikající investicí, která se časem zhodnotí a můžete díky tomu vydělat spoustu peněz. Nenechte si ujít šanci investovat do dobrého pozemku. Pokud vás zajímají nemovitosti, které aktuálně prodávám, podívejte se na moji nabídku nemovitostí.

Pozemek Němčičky - prodáno!

Pozemek Němčičky – prodáno!

Dovoluji si Vám nabídnout stavební pozemek v klidné lokalitě obce Němčičky, pouhých 20 km jižně od Brna, který je vhodný pro výstavbu rodinného domu - bungalovu, dvojdomku nebo dvou domu.

Čebín - prodáno!

Pozemek Čebín – prodáno!

Jednalo se o výjimečný stavební pozemek v Čebíne, v lukrativní části obce. Pozemek je mírně svažitý, Příjezdová cesta je v osobním vlastnictví prodávající a je součástí prodeje.

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!