774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Cena bytu

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Jak se stanovuje cena bytu? Mnoho lidí si myslí, že se cena bytu odvíjí jen od jeho stavu a místa, kde se nachází. To jsou však jen střípky v mozaice a nelze se jimi řídit výhradně. Do cenotvorby při prodeji bytu vstupují také faktory jako je občanská vybavenost obce, dostupnost do okolních větších měst a mnoho dalších faktorů. pokud potřebujete znát tržní cenu nemovitosti, rád vám pomohu. Jsem zkušený realitní makléř, který se zabývá odhady nemovitostí v Brně a jejich prodejem již mnoho let.

Kvalitní fotky bytů prodávají

Fotografovat nemovitost není snadné. A přitom právě kvalitní fotografie často rozhodnou o tom, zda klient koupí, nebo nekoupí prodávanou nemovitost.

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!