774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Prodané rodinné domy

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Hledáte rodinný dům, nebo prodáváte RD? Rodinný dům je ideálním způsobem bydlení pro malé i větší rodiny, ale také pro jednotlivce. Může se jednat o dům na vesnici, nebo také ve městě, ale vždy skýtá mnoho možností pro další rozšiřování, ale také pokud zde chcete podnikat. Domy mají většinou také pozemek na kterém můžete mít zahradu a užívat si tak svobody a příjemného okolního prostředí. Pokud hledáte rodinný dům a nebo ho potřebujete naopak prodat či zjistit tržní cenu nemovitosti, rád vám poradím, pomohu a postarám se o vše potřebné. Jsem realitní makléř a odhadce nemovitostí s mnohaletou praxí se zaměřením na nemovitosti v Brně.

RD Velešovice - prodáno!

RD Velešovice – prodáno!

Jednalo se o prodej novostavby útulného domu 4+1 s terasou i balkonem, z roku 2007, zastavená plocha domu 114,6 m2. RD je řešen velice účelně.

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!