774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Prodané nemovitosti Němčičky

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Němčičky se nacházejí v okrese Břeclav, Jihomoravském kraji, který je plný vína a pohody. Najdete zde mnoho krásných nemovitostí, bytů i domů. Bydlení v Němčičkách vám přinese klid a pohodu. Pokud potřebujete poradit s prodejem nemovitosti, nebo udělat odhad nemovitosti, rád Vám pomohu. Také jsem vám plně k dispozici při hledání rodinného domu, či bytu v této lokalitě.

Pozemek Němčičky - prodáno!

Pozemek Němčičky – prodáno!

Dovoluji si Vám nabídnout stavební pozemek v klidné lokalitě obce Němčičky, pouhých 20 km jižně od Brna, který je vhodný pro výstavbu rodinného domu - bungalovu, dvojdomku nebo dvou domu.

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!