774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Prodané nemovitosti Hostěrádky-Rešov

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Hostěrádky – Rešov je malebná obec, která se nachází nedaleko Brna. Vyznačují se díky vlakovému spojení vynikající dostupností. Z Hostěrádek do Brna dojedete vlakem za pouhých 20 minut.  Jedná se  obec, která nemá panelové byty, ale přesto se v ní nachází také malé, pěkné bytovky s byty. Obec nemá plnou občanskou vybavenost, ale je velmi vhodná pro všechny, kdo dávají přednost klidnému bydlení.

Byt 3+kk Hostěrádky-Rešov

Byt 3+kk Hostěrádky-Rešov – prodáno!

Nabízel jsem převod členských práv k velmi pěknému bytu 3+kk v obci Hostěrádky-Rešov, okr. Vyškov. Velmi nízké měsíční náklady - 1200 Kč + elektřina a plyn.

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!