774 006 863            kamil.jelinek@re-max.cz


Prodané nemovitosti Čebín

Podívejte se také na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám.

Čebín je pěkná vesnice, kterou najdete severozápadně od Brna. Obec leží v okrese Brno – Venkov, ale má také vynikající spojení na Tišnov a na Blansko. Čebín leží na rozhraní Boskovické brázdy a Bobravské vrchoviny a je obklopen malebnou přírodou. Pokud hledáte bydlení v klidném prostředí, pak je pro vás Čebín tou správnou volbou. Podívejte se na nemovitosti, které jsem zde prodával.

Čebín - prodáno!

Pozemek Čebín – prodáno!

Jednalo se o výjimečný stavební pozemek v Čebíne, v lukrativní části obce. Pozemek je mírně svažitý, Příjezdová cesta je v osobním vlastnictví prodávající a je součástí prodeje.

Realitní makléř, Brno

Realitní makléř BrnoLíbí se Vám jak pracuji? Hledáte byt, nebo rodinný dům ke koupi, nebo prodáváte nemovitost? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí, které prodávám. Jsem certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa a rád Vám pomohu s orientací na realitním trhu. Vypracuji odhad tržní ceny nemovitostí, zajistím prodej nemovitosti nebo pomohu s hledáním vaší vysněné nové nemovitosti v Brně a okolí. Chcete o mě vědět ještě více? Podívejte se na můj web realitního makléře. Nebo mě kontaktujte.

Těším se na spolupráci!